Przedstawiam Państwu moja recenzję Fotoalbumu, który zrealizowałem w firmie @saal.digital.polska . 
Oto  zdjęcia tego cuda :) .

Pomyślałem, że najlepiej sfotografować go w moim studio :).
Samo wykonanie albumu i jakość jest bez zarzutu. Wybrałem opcję : błyszczący papier, gdyż uważam osobiscie taki materiał za lepszy jeśli chodzi o odwzorowanie kolorów. 
Wybrałem 24 strony , czyli 11 kartek i okładka :) . Wielkośc 28x19 cm. Opcja pozioma bardziej przypadła mi do gustu i uważam iż taka formę wymiarową lepiej się przegląda .
Jakość papieru oraz gramatura jest na wysokim poziomie, sztywne kartki pozwalają sądzić iż ten album przetrwa wiele lat bez jakichkolwiek uszkodzeń mimo iż będe go pokazywał dużemu gronu ludzi.
Okładkę mozna stworzyć samemu, niektórzy wrzucają tylko LOGO, inni jedno reprezentacyjne zdjęcie, ja postanowiłem iśc ktok do przodu i stworzyć z wielu fotografii plus Logo. Całość można opracować na oprogramowaniu, który firma udostepnia na swojej stronie, które trzeba pobrać na swój komputer. Nazywa sie AplikacjaSaalDesign  i jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze.
Otwierając kartki za kartką, strony za stroną mamy wrażenie idealnej spójności i idealnego spasowania wszystkich częsci. Naprawdę profesjonalna robota.
Trochę dramatyzmu :).
Pisząc o sztywności stron , nie miałem na mysli sztywne jak deska :), oczywiście są one elastyczne i bardzo przyjemnie się je kartkuje i przegląda.
Wybrałem opcję z watowaniem okładki oznacza to, że okładka staje się grubsza i miekka w dotyku, bardzo fajny i ciekawy efekt :) .
W programie są opcje rameczek napisów itp, jednakże ja zdecydowałem się wszystko zrobić na photoshopie a poźniej tylko kwleić gotowe zdjęcie na 2 strony. Wymiary są podane w programie więc jest to bardzo przydatne. Gdy wrzucam gotowy plik z photoshopa od razu widzę efekt finalny, czy wszystko się miesci w obrębie i czy załamanie kartki na poł jest trafione. Świetny program!!!
Trochę fotografii produktowej ;) .
Architektura . Szczegóły sa bardzo widoczne na kazdej odbitce. 
Portret.
Koncertowe.
Łaczenie tylnej strony z okładki i ostatniej kartki, również jest bardzo dobrze spasowane. 
Kolory są bardzo żywe i nie odbiegają one od kolorystyki na moim monitorze. 
Jeśli miałbym polecić firmę, gdzie można wykonać swoje fotoksiązki albo w moim przypadku fotoalbum na pewno poleciłbym @saal.digital.polska  . 
Kontakt z ta firmą jest znakomity. Odbierają szybko maila, potrafią się przystosować do klienta, być bardzo wyrozumiałbym i elastycznym. Wysyłka jest bardzo szybka
 a produkt jest bardzo dobrze zapakowany i zabezpieczony przed wilgocią oraz urazami zewnętrznymi. W moim przypadku to bardzo ważne, gdyż z racji iż jestem 
fotografem ślubnym i studyjnym, 
moi klienci są bardzo wymagający i nie mogę tu pozwolić sobie na fuszerkę oraz gorszą jakość produktów, a także na długi czas oczekiwania na produkt finalny. 
Na pewno wiele razy będe korzystał z ich usług. 
Polecam :)